Vítáme vás na stránkách IMRG INDIAN-PRAGUE.

 

Klub byl založen v březnu 2017 spolu s otevřením pražského dealerství INDIAN v pražských Modřanech.

Založením klubu jsme navázali na více než stoletou tradici americké značky INDIAN, jejíž kontinuita  nebyla od roku 1901 přerušena. Členové klubu IMRG se stávají součástí společenství majitelů a příznivců motocyklů INDIAN. Členstvím dostávají jedinečnou příležitost být na začátku nové éry zn.INDIAN. Přidají se tak k lidem, kteří pokládají společné zážitky z jízdy na kultovních motocyklech  INDIAN za osudovou výzvu  a tím se zapíšou na zatím nepopsané stránky nové historie značky INDIAN.

INDIAN-PRAHA , jako zakladatel klubu IMRG INDIAN-PRAGUE pro členy připravuje množství výletů a akcí, které jsou vždy připraveny tak, aby si každý člen mohl vybrat podle svých výkonnostních i časových možností. Členové klubu mohou využít středeční IMRG DAYS v prodejně INDIAN-PRAHA v Modřanech, kde se můžeme sejít a řešit třeba klubové záležitosti, plánovat výlety a akce, nebo si jen tak popovídat. Každý návrh je vítán a očekáváme, že do tvorby kalendáře akcí se zapojí všichni členové. Členství pro první rok je zdarma, v následujícím roku již bude členství zpoplatněno cca.40-50 Euro. Členové klubu získávají právo nosit  na klubové vestě „barvy“ IMRG + rocker příslušného chapteru  a užívat ostatní klubové předměty. Členstvím také získávají možnost slev na vybrané produkty a služby. Zájemci o členství mohou vybírat ze tří kategorií členství:

OWNER MEMBERSHIP  ---   Členství určené výhradně pro vlastníky nových motocyklů INDIAN. Získávají veškeré výhody a služby plynoucí z členství v IMRG.

COMMUNITY MEMBERSHIP  ---   Členství určené pro spolujezdce, přátele nebo rodinné příslušníky majitelů motocyklů INDIAN. Získávají většinu výhod a služeb jako OWNERS.

VINTAGE MEMBERSHIP  ---    Členství určené pro majitele motocyklů INDIAN vyrobené před rokem 2013. Získávají většinu výhod a služeb jako OWNERS.

 

Veškeré informace týkající se IMRG najdete na     www.imrgmember.eu